"אני נראית טוב ובטוחה בעצמי, אבל חסומה במיניות"

"אני נראית טוב, בטוחה בעצמי, אחרים לא היו מעלים על הדעת, כמה אני סגורה וביישנית במיניות".
נשים יקרות שלי,
אני כל היום בשיחות והתכתבויות איתכן, אני רוצה לעזור לכן, ולשמחתי (ותודה רבה על זה) גם יש לי איך. simple as that.
עוד סיפור מהשטח, הפעם בתוספת כמה כלים מתנה ממני צידה לדרך, וכמובן הזמנה להצטרף לתהליך המשנה חיים הזה, והפעם – סביב מיניות –
נשים רבות פונות אלי כי הן לא מרגישות בנח עם הגוף שלהן במפגש המיני.
זה משפיע עליהן במפגש האינטימי, בן הזוג מרגיש את זה וזה כמובן משליך על הזוגיות, על מציאת הזוגיות הבאה, ועל תחושת הערך והבטחון העצמי שלהן באופן כללי.
לפעמים זה משהו שמלווה אותן כל השנים, לפעמים זה מגיע בעקבות הלידות, השינויים ההורמונאליים, תחושה פנימית שזה כבר לא זה.
חלק מהן אפילו עוסקות בעצמן בכושר ופעילות גופנית; נראות טוב, חטובות, נשיות, נראה ש"על הנייר" יש להן הכל – אבל משהו בינן לבין עצמן עדיין לא עובד. הן לא מרגישות משוחררות, הראש שלהן כל הזמן קודח ולא נותן להן מנוח במיוחד במפגש הזוגי…
למען הסדר הטוב – זה כמובן לא משנה בכלל, איך את נראית בחוץ.
תחושת החופש שלנו היא נגזרת של החוויה הפנימית בגוף.
וזה התסכול, לא משנה איזה בגד יפה תקני, איזה טיפול קוסמטי תעשי, כמה תתאמני ותחטבי את הגוף – אם יש לך חסם רגשי בפנים, את לא תרגישי את זה ולא תקבלי את סיפוקך לעולם. נקודה. וזה בעסה.
סביר אגב שרמות התסכול שלך רק ילכו ויגדלו, כי לא משנה מה את עושה, זה לא קורה…..
איך בכל זאת תוכלי להשתחרר קצת?
1. עם כמה שמרגילים אותנו לחשוב ככה, זה להפסיק לחפש את הפתרון בחוץ – זה לא עוד בגד, ולא עוד מוצר קוסמטי, ולא עוד חוג TRX שיוריד לך את הבטן.
2. בכל פעם שאת אומרת לעצמך: "אם-אז" תדעי שהכנסת את עצמך לפלונתר שמרחיק אותך מהחופש. למשל "אם בעלי היה קצת מחזר אחריי, או מוצא לעצמו חיים, אז הייתי מרגישה חושנית ונמשכת אליו" או "אם אני אוריד את ה-2 קילו האלה אז אני ארגיש טוב עם עצמי". זה לא שם.
3. כשאת מרגישה חסומה, תקועה, לא משוחררת – תגידי לעצמך "זה בסדר להרגיש כמו שאני מרגישה" במקום לתקוף את עצמך על זה שאת ככה. האשמה רק תחנוק לך את התקיעות שם יותר. זה חשוב לא לייסר את עצמך במקומות שקשה לך גם ככה ולהתחיל לגלות דווקא חמלה.
אלה יהיו פעולות נפלאות כ"צעד ראשון"🙏🏻🙏🏻
אופציה 2 – היא לקחת את עצמך לא צעד, אלא כמה צעדים קדימה, תרתי משמע, ולהצטרף אלינו לסדנת "סודות הריקוד החושני".
אחרי סודות הריקוד החושני משהו נפתח בנשים שלי, לא רק שלא אכפת להן מהצעדים שלימדתי, הן מפסיקות להשוות את עצמן אלי, לא לאיך שאני נראית ולא לאיך שאני זזה. ככה אני יודעת שהן הבריאו…
זה גם השלב שבני הזוג שלהן מתחילים למסור לי ד"ש 😉
גם לך זה יכול לקרות….
זה מה שאני עושה עם נשים בסדנת סודות הריקוד החושני, שתקרה בעוד פחות משבועיים בשבת 30.4, יום שלם מ10:00-18:00, מקומות אחרונים לפני שההרשמה נסגרת, אני אוהבת את הסדנאות שלי דיי אינטימיות, כמו העשייה שלי.
לפרטים נוספים הגיבי למטה או צרי קשר בפרטי.
באהבה גדולה
ובמחויבות ענקית לשחרור שלך,
עדי
דילוג לתוכן