איכויות נשיות ככלי לסגירת עסקאות

בין אם אתם עצמאים או שכירים, מכירים את זה שאתם יודעים שאתם סופר מוכשרים, מקצועיים ומקצוענים, ייחודיים בתחומכם, בעלי מוצר ייחודי, או תכונות ייחודיות, יכולים להצליח בהרבה מקומות טוב יותר מהמתחרים מסביב, לקחתם כבר את כל הייעוצים האפשריים – ועם זאת, משהו עדיין לא עובד?

תנו לי לגלות לכם סוד,
הפתרון הוא לא בלנסות יותר קשה, יותר חזק, לקחת עוד יועץ, ועוד עצה ולשכלל עוד את המוצר.

בסדנה זו, אני מזמינה אתכם לחשוב אחרת.

לגמריי אחרת!

אנחנו מתהלכים בחיים וצוברים חוויות, חלקן מכווצות אותנו יותר וחלקן פחות, וכל חוויה רגשית כזו שלא קיבלה את הביטוי הרגשי המלא שלה, נשארת תקועה בגוף בצורה של איזושהי אנרגיה.
האנרגיה הזו באה לידי ביטוי בתקיעות, בחוסר מימוש, באמונות מגבילות, דפוסים מגבילים, ואפילו עד כדי כאב פיזי. אתם לא יודעים את זה על עצמכם, אבל רואים את זה בנשימה שלך, באנרגיה, בהוויה שלך.
הגוף שלך זה אוטוביוגרפיה של סיפור החיים, ואנו פולטת לעולם ת-ד-ר.

איך זה משפיע עליך בעסקים? ומה הקשר לסגירת עסקאות?

בהרצאה נעבור בין שני מימדים מרתקים – עולם הוויה המסתורי, עולם הפרקטיקה והמעשה והקשר ביניהם, נבין איך לקחת את המושכות לידנו ולהתחיל לסגור עסקאות!

למי הסדנה מיועדת?

  • שכירים ועצמאיים, עובדים ומנהלים בכירים, נשים וגברים, א-נ-ש-י-ם שרוצים להגשים ולממש את הפוטנציאל שלהם בעולם העסקים
  • אנשים שנמצאים לפני, אחרי, תוך כדי שינוי משמעותי בחיים ובעסק
  • לא-נשים שמרגישים תקיעות, חוסר מימוש ושמשהו "לא עובד"
  • לא-נשים שרוצים להבין למה שוב ושוב אותה סיטואציה חוזרת, ואיך יוצאים מהלופ
  • ניתן לקבל גם כהרצאה

 

איכויות נשיות ככלי לתקשורת בין אישית

 

אנחנו יכולים להיות מבריקים, חכמים, אנליטים, חדי מחשבה, אבל אם אנחנו לא מסוגלים לשלוט בלשון שלנו, לא אומרים את מה שצריך, אומרים את מה שלא צריך, אומרים את מה שצריך אבל לא בטון שצריך – זהו המתכון הבטוח ביותר לדכיעתם של יחסים, מכירות, עסקאות, הצלחות.

כמה פעמים כעסתם על עצמכם על משפט שאמרתם ולא רציתם להגיד?

היה היה ילד קטן עם אופי עצבני. כדי להתמודד עם כעס, אבא שלו נתן לו שק עם מסמרים ואמר לו שבכל פעם שהוא מתפרץ וצועק על אנשים הוא חייב לתקוע מסמר בגדר שמקיפה את ביתם. ביום הראשון. תקע הילד 37 מסמרים בגדר, בשני 35 מסמרים ובשלישי 32 מסמרים. במהלך השבועות הבאים, ככל שלמד איך לשלוט בכעס שלו, ירד מספר המסמרים שהוא תקע בגדר. לאט הוא למד איך להירגע מכעס, לשחרר כעסים ואיך לא להתרגז. הילד הבין שקל לו יותר לשלוט בכעס מאשר לתקוע מסמרים בגדר. לבסוף הגיע היום בו הילד לא התפרץ כלל. הוא סיפר את זה לאבא שלו ששמח מאוד שהצליח ללמד איך להתמודד עם כעס ואיך להתמודד עם תסכול. אבא שלו אמר לו, שעכשיו בכל יום שחולף ובו הוא לא התפרץ ומצליח להירגע מכעס, הוא צריך לשלוף מסמר אחד מן הגדר. הימים חלפו ולבסוף הגיע הילד לאביו ואמר לו שכל המסמרים נשלפו מן הגדר. האב אחז בידו של בנו לקח אותו החוצה אל הגדר, ואמר לו – כל הכבוד בני על שלמדת איך לשלוט ואיך להתמודד עם כעס. אבל הסתכל נא אל החורים שבגדר, הגדר כבר לעולם לא תהיה כמו שהיא הייתה בהתחלה. כשאתה אומר דברים מתוך כעס, הם משאירים צלקת בדיוק כמו החור שבגדר.

כל אחת ואחד מאיתנו מסתובבים עם גדר מלאה חורים על פגיעות שפגענו באחרים בעבר.
והגם שכבר ביקשנו סליחה,
והם כבר סלחו,
ושכחו,
אותנו, מראה הגדר הפצועה,
עדיין קצת מחורר מבפנים.

איך משתמשים במילים שלנו באופן מיטיב ביחסים? בעסקים? בזוגיות? במיניות?

רוב הזמן אנחנו מנסים לשנות את הצד השני;

"כשאתה אומר לי ש אז אני……."

"כשאתה עושה ככה אז אני ………. "

"אני לא יכולה כשאתה ………!"

רמז, הפתרון הוא לא בלנסות לשנות את הצד השני.

בסדנה נעבור בין שני מימדים מרתקים – עולם הוויה המסתורי, עולם הפרקטיקה והמעשה והקשר ביניהם, נבין איך לקחת את המושכות לידנו ולצליח להוביל ולהצליח עם התקשורת הבין אישית!

למי הסדנה מיועדת?

  • שכירים ועצמאיים, עובדים ומנהלים בכירים, נשים וגברים, א-נ-ש-י-ם שרוצים להגשים ולממש את הפוטנציאל שלהם בעולם העסקים בכלל ובכל מערכות היחסים שלהם בפרט
  • אנשים שנמצאים לפני, אחרי, תוך כדי שינוי משמעותי בחיים ובעסק
  • לא-נשים שמרגישים חוסר מימוש ושמשהו "לא עובד"
  • לא-נשים שרוצים להבין למה שוב ושוב אותה סיטואציה חוזרת, ואיך יוצאים מהלופ

 

קריירה נשית בעולם גברי

המשקיע שאת רוצה לגייס ממנו, הלקוח שאת רוצה למכור לו, המנהלת שאת רוצה לקבל העלאה או קידום ממנה, מחליטים האם כן או לא לתת לך את מה שאת מבקשת – עוד לפני שנכנסת לחדר עם הבקשה, לא משנה כמה פעמים התאמנת במראה על להגיד את הסכום בלי למצמץ עם נקודה בסוף המשפט.

קיימים בתוכנו שני מטענים של אנרגיות, נקבי, זכרי. אנרגיה זכרית באה לידי ביטוי בעולם ב"דהירה", עשייה, טירוף, כל המוטיבציה העל חלל שלנו. זה טוב, אבל חייבת להיות שם גם אנרגיה של המטען הנקבי, שמהותה היא קבלה, עשייה ללא עשיה, אי מאמץ, שקט. אנחנו הנשים שנמצאות בעולם עסקי, זכרי, במשרות בכירות, סטרטאפיסטיות, יזמיות, מפרות לעצמנו את האיזון בין האנרגיות Over And Over Again, וזה סוגר דלתות מספר אחד. גם בעסקים, גם ביחסים.

אם כל העצות שאת מקבלת אומרות לך "עשייה" > "תעשי ככה ותעשי ככה", אני אומרת לך – אל תעשי כלום. עשית כבר הכל, עכשיו תנשמי, תני לדברים לבוא אלייך.

איך עושים את זה?

לא עושים.

בהרצאה, תגלי את הכל.

*ההרצאה מתאימה גם לגברים!

משך: שעה וחצי
אונליין:  כן

דילוג לתוכן