ריקוד זוגי

בשביל לעשות סיבוב, אני לא צריכה לרקוד עם אף אחד.

אז אני אומרת, אם כבר אנחנו רוקדים ביחד, בואו ניצור מזה משהו שהוא מעבר לתנועה הפיזית. ריקוד משותף לצלילי מוסיקה, יכול להיות חוויה אישית, עצומה ומדיטטיבית, שמתקבלת בעזרת החיבור של השניים. למען הסדר הטוב – אין פה שום עניין רומנטי.

אני מזמינה אתכם ללמוד, מהצעד הראשון, את ריקוד הזוגות ZOUK או כפי שאני קוראת לו – "הנכד של הלמבדה". על הלמבדה המפורסמת מברזיל כולכם שמעתם, במיוחד בגלל השיר LAMBADA של להקת קהומה שהתפרסם בשנות ה-80.

הריקוד מאופיין בהרבה תנועות אגן ובריקוד צמוד אל בני המין השני.

ה-ZOUK לטעמי הוא גלגול רך ורומנטי של הריקוד הזה. המקצב המעט שונה, התנועות הרכות, העגולות והחושניות, ההקשבה המוגברת שנדרשת מהגוף של שני הרקדנים, הופכים אותו להיות אחד הריקודים הכי משכרים ומרגשים שקיימים.

הריקוד הזה יקח אותך במסע אינטימי אל עצמך, אל חיבור והקשבה, התמסרות למוסיקה והתרגשות פשוטה של חיים (אם עוד לא קראת עליי, ממליצה לך להעיף מבט מה זה עשה לי בהזדמנות).

במפגשים נלמד את המקצב המוסיקלי, סוגי הצעדים, סוגי האחיזות בין הרקדנים, הובלה והתמסרות, תרגילים בסיסיים עד תרגילים מורכבים, הקשבה למוסיקה ועוד.

המפגשים יעסקו גם בלימוד הטכני של הריקוד וגם בחלקים הרגשיים של הגוף, אלה שיהפכו אתם מלומדי שפה, לאנשים שמסוגלים – לשיר.

Walking gets too boring when you learn how to fly.

אני כאן כדי ללמד אתכם לעוף.

פרטים טכניים על המפגש:

בכל מפגש נצלם סרטון וידאו עם כל מה שלימדתי אתכם, כדי שתוכלו להמשיך ולתרגל בבית. בנוסף, אצייד אתכם בפלייליסטים מעולים שמתאימים לרמה הנוכחית שלהם ולמקצבים שיעזרו לכם להתקדם ולהתפתח.

למי זה מתאים?

  • ליחידים, נשים וגברים שרוצים ללמוד לרקוד (אני מלמדת גם את תפקיד האישה וגם את תפקיד הגבר)
  • לחברים/ידידים שפשוט רוצים ללמוד לרקוד ריקודי זוגות
  • לזוגות שרוצים לעבור חוויה מרגשת חד פעמית (אני מפיקה ערב רומנטי לזוגות במסגרת זו, זו יכולה להיות מתנה משגעת לבני הזוג שלכם!
  • לזוגות שרוצים ללמוד לרקוד ביחד
  • טיפולי – לזוגות שרוצים לעבוד על הקשר הזוגי שלהם, לחזק תקשורת, קרבה, אינטימיות, אמון, בטחון ומיניות – שלא דרך מילים

 

דילוג לתוכן